Obroże dla psa – welurowe obroże dla psów Doginio.pl 

Adoptując lub kupując psa, najważniejsze jest to, aby zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne akcesoria, które umożliwią Wam codzienne funkcjonowanie. Oprócz wygodnego legowiska, misek, dobrej karmy, zabawek czy szamponu, bez żadnego wątpienia najważniejsza jest smycz oraz obroża dla psa. Obroża dla psa to rodzaj akcesorium, które służy do zabezpieczenia i kontroli psa podczas spacerów lub innych aktywności na zewnątrz. Obroże dla psów dostępne w naszym butiku dla psów są wykonane z weluru i mogą być regulowane, aby pasowały do różnych wielkości psów. Oprócz różnych długości smyczy dajemy także możliwość dobrania odpowiedniej szerokości taśmy, z której wykonana jest obroża. Te cieńsze z powodzeniem mogą zostać wybrane dla piesków najmniejszych ras takich jak Chihuahua, Yorkshire Terrier, Mops, Szpic Miniaturowy. Z kolei te wykonane z nieco szerszej taśmy rewelacyjnie sprawdzą się dla piesków ras takich jak Lhasa-Apso, Shih-Tzu, Sznaucer Miniaturowy, Buldog Fransucki. Welur to niezwykle przyjemny w dotyku materiał, który jest w pełni wygodny dla czworonoga. Nasze obroże dla psów posiadają także możliwość zamocowania imienia i adresu psa, czyli danych, które mogą pomóc w identyfikacji psa, gdyby zgubił się lub został skradziony.

Jak dobrać odpowiednią obrożę dla psa?

Dobra obroża dla psa powinna być przede wszystkim odpowiednio dobrana pod kątem rozmiaru. W żadnym wypadku obroża nie powinna uciskać ani być zbyt luźna, co mogłoby doprowadzić do przypadkowego wyswobodzenia się z niej. Przed zakupem obroży dla psa należy zmierzyć swojego pupila, aby mieć pewność, że zakupione akcesorium będzie dla niego idealne. Dodatkowo obroża dla psa musi być wykonana z trwałego i wytrzymałego materiału, ponieważ tylko wtedy posłuży Wam wiernie przez długi okres czasu. Jest to element, który stale narażony jest na ciągnięcie i otarcia, dlatego należy mieć to na uwadze. W naszym butiku dla psów oferujemy welurowe obroże dla psa, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów z dbałością nawet o najmniejszy detal. 

Obroża dla psa – szeroki wybór produktów

Obroże dla psa, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Doginio.pl wykonane są z weluru, który cechuje się wysoką wytrzymałością, trwałością, jak i wysoką odpornością na zabrudzenia oraz zniszczenia. Posiadają one wytrzymałe metalowe okucia, które nadają oryginalnego charakteru obroży. Co więcej, okucia wykorzystywane w naszych produktach wykonane są z aluminium, dzięki czemu ich waga jest zdecydowanie mniejsza, przez co jeszcze lepiej nadaje się dla piesków małych ras. Obroże dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach, dlatego każdy właściciel swojego czworonoga z łatwością wybierze coś idealnego dla swojego pupila. Nasze obroże dla psa zapinane są zatrzaskową klamrą, którą można zapinać i rozpinać jedną ręką. Każda z naszych obroży ma możliwość regulacji długości. Są one dedykowane głównie dla psów małych ras.