Zwroty i Reklamacje

JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT?
Skorzystaj z linka: Chcę zwrócić zamówienie

lub

Pobierz tutaj: Formularz Zwrotu

Kupione, przymierzone i okazało się, że rozmiar lub fason nie odpowiada? Nie martw się! Masz 14 dni na zwrot zakupionego towaru. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie – nie później niż 14 dni od otrzymania zwrotu zakupionego towaru. Aby dokonać zwrotu należy napisać maila z informacją, że dokonasz zwrotu a następnie odesłać produkt na poniższy adres wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i potwierdzeniem zamówienia.

Doginio.pl

41-400 Mysłowice, ul. Chopina 38c/24

tel.: 503851388

mail: biuro@doginio.pl

JAK REKLAMOWAĆ PRODUKT?
Pobierz tutaj: Formularz Reklamacji

Ups! Coś poszło nie tak i otrzymany produkt, posiada wadę? Nie martw się! Masz możliwość reklamacji – niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Aby dokonać reklamacji należy odesłać produkt na poniższy adres wraz z wypełnionym formularzem reklamacji i potwierdzeniem zamówienia.

Doginio.pl

41-400 Mysłowice, ul. Chopina 38c/24

tel.: 503851388

mail: biuro@doginio.pl

PROSZE PAMIĘTAJ O:

Niezależnie czy wysyłasz zwrot czy reklamacje, pamiętaj proszę o podstawowych zasadach:

1. Dobrze zapakuj i zabezpiecz każdy zwracany produkt. 

2. Reklamowany produkt powinien być czysty. Zwracany produkt powinien być bez śladów użytkowania oraz czysty.

3. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam, pełnowartościowy produkt, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy Ci jego koszt.

ZWROT ŚRODKÓW

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W zależności od tego jaką formę płatności wybrałeś, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze, zwrot nastąpi na rachunek, który wpisałeś w formularzu. Jeśli dokonałeś płatności przez serwis Przelewy24, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tego serwisów. Zwrot produktu skutkuje korektą dokumentu potwierdzającego zakup.

Możesz skontaktować się z nami mailowo przez biuro@doginio.pl lub telefonicznie +48 503 851 388.